Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

TARİHÇE

1995 yılında faaliyete geçen AKŞEN MAKİNA KALIP LTD ŞTİ 2000 m2 kapalı alana sahip işletmesinde ; KALIP üretim merkezinde ve soğuk şekillendirme (Yassı levha ürünleri) işleme tekniğine uygun pres makine parkı ile ,otomotiv ve diğer makine grubu sektörüne hizmet veren ana sanayi ve yan sanayi kuruluşlarının kalıp ve ekipman ihtiyaçlarını karşılayarak orijinal parça üretimi yapmaktadır.

2003 yılında ISO 9001:2008 kalite belgesi alan AKŞEN MAKİNA KALIP LTD ŞTİ , takdir ve başarı belgeleri ile dolu hizmetlerine 22 yıldır devam etmektedir.

AKŞEN MAKİNA KALIP LTD ŞTİ. makine, metal ve otomotiv sektörüne yönelik projeye uygun makine üretimi ve makine yedek parça üretimi yapmaktadır.

Başarılarına bir yenisini daha eklemek için yola çıkan AKŞEN MAKİNA KALIP LTD ŞTİ;
2010 yılında 28 yıllık tecrübesi ile korna teknolojisini iyi bilen, korna tasarımı, üretimi, montaj teknolojisi ve AR-GE konusunda görev almış yetkin ve uzman kadro ile iş birliği  yaparak elektromanyetik korna üretimine başladı.

2014 yılında büyüme politikası çerçevesinde lazer makinası yürüme konveyörü üreterek bu alanda da kendi ismini ön plana çıkartmayı başarmıştır.

Kalite Politkamız

AKŞEN KALIP LTD ŞTİ. olarak ana hedefimiz “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” ni sağlamak ve sürekli gelişerek müşterilerimizin bizden beklentilerinin üzerinde çalışmalar yapmaktır.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİMİZ ile ana hedefimize;

  • Müşterilerimizin şartlarına uygun,
  • Hatasız,
  • Zamanında va tam teslim edilmiş ürünlerle ulaşabileceğimizi biliyoruz.

Firmamızın “SÜREKLİ GELİŞİMİ”

“İnsan kaynaklarımızı ve tedarikçilerimizi geliştirme”, “Makine ve teknolojik yatırımlar yapma”, “Proseslerimizin verimliliğini ve etkinliğini artırma”, “Sürekli iyileştirme çalışmaları” ile gerçekleşecektir.